+370 (679) 88-747

Parašykite mums
SEO
paslaugos

Praktiškai neturite užsakymų? Tinklapyje mažai lankytojų? Jis užima 999 vietą Google paieškoje? Reiškia Jūsų tinklapis tiesiog "neamtomas" paieškų sistemoms ir jis reikalauja seo optimizacijos.

SEO arba optimizavimas paieškos sistemoms (angl. Search Engine Optimization) - metodas, kuris padeda Jūsų svetainei pasiekti aukštesnes pozicijas paieškos sistemų rezultatų puslapiuose.

Google
Adwords

Negalite laukti kol tinklapis pakils natūralioje paieškoje? Norite būti matomi pirmose Google pozicijose jau šiandien? Užsisakykite Google Adwords reklamą.

Tai didžiausią atsiperkamumą turintis reklamos kanalas, kadangi reklama rodoma tik tiems lankytojams, kurie pagal iš anksto pasirinktus raktinius žodžius ieško Jūsų prekių ar paslaugų.

Facebook
reklama

„Facebook“ reklama – puiki galimybė pasiekti tikslinę auditoriją kasmet populiarėjančiame socialiniame tinkle „Facebook“ ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tai nebrangus bei efektyvus būdas paskleisti žinią apie Jūsų organizaciją, produktą ar paslaugą.

SEO optimizavimas

Didelės konkurencijos sąlygose būtina pirmauti visur. Jūsų tinklapis taip pat turi užimti pirmaujančias pozicijas paieškų sistemose. Tam yra būtinas SEO optimizavimas. Jo neatliekant, Jus netik nusileisite konkurentams, bet ir turėsite nenaudingą tinklapį, kadangi jame lankysis tik pastovūs klientai, kurie ir taip lieka su Jumis. Tuo tarpu kiekvieną dieną vis daugiau klientų ieško informacijos ir prekių internete, o seo paslaugos tampa vis paklausesnės.

Nemokamas tinklapio auditas

Siūlome Jums visiškai nemokamai atlikti Jūsų tinklapio seo-auditą:

Kaina

"Kiek kainuos pateikti į pirmas vietas paieškoje?" - į šį klausimą nėra vienintelio atsakymo. Skirtingi optimizavimo metodai, skirtingiems raktažodžiams kainuoja skirtingai ir kaina patekimo į TOP'ą priklauso nuo daugybės faktorių. Kainą galima pasakyti tik atlikus Jūsų tinklapio analizę, arba SEO auditą, kurį Jus galite užsisakyti nemokamai.

Kodėl verta kreiptis pas mus?