+370 (679) 88-747

Parašykite mums

Tinklapių kūrimas

Turintiems savo verslą visada reikia būti priekyje. Vienu iš įmonės sėkmės sudedamųjų yra jos tinklapis - veidas internete. Tinklapių kūrimas mūsų kompanijos jegomis - tai puikus būdas pateikti save potencialiems klientams, parduoti prekes arba pasiūlyti paslaugas. Mes kuriame tinklapius, kurie maksimaliai atitinka šiuolaikines tendencijas. Siūlome kaip nebrangius "tinklapius-vizitines", taip ir sudėtingus korporatyvinius portalus, elektronines parduotuves pasižyminčias dideliu funkcionalumu.

nuo 120 EUR Корпоративный сайт
Interneto svetainė

Norintiems sukurti išskirtinį, nešabloninį tinklapį. Kūrimas vyksta pagal individualius kliento pageidavimus. Dizainas gali būti paprastas arba sudėtingas (ekskliuzyvinis), tačiau UNIKALUS.

nuo 100 EUR Сайт-визитка
Tinklapis-vizitinė

Puikus sprendimas nedidelei kompanijai, planuojančiai turėti savo vizitinę kortelę internete. Standartinis tinklapis su dizainu parinktu pagal Jūsų pageidavimus.

nuo 100 EUR Лэндинг
Landing Page

Reklaminis web puslapis (angl. "MicroSite, Landing Page") – tai nedidelis interneto puslapis, skirtas tam tikroms Jūsų paslaugoms, akcijoms ir/arba produktams tiesiogiai reklamuoti internete.

Промо-сайт
SEO+

Vilioja Top pozicijos Google paieškoje? Sutaupykite ir kartu su tinklapio kūrimu užsisakykie SEO paslaugas.

nuo 140 EUR Интернет-магазин
El. parduotuvė

Mes netik sukursime interneto parduotuvę, bet ir pakonsultuosime visais klausimais susijusiais su pardavimais internetu.

Индивидуальные решения
Nestandartiniai sprendimai

Suprantame, kad kiekvienas užsąkymas yra individualus. Neapsiribojame aukščiau pateiktais planais. Įgyvendinsime bet kokį nestandartinį projektą.


Užsisakę bet kokį tinklapį Jūs gaunate

Сайт, решающий ваши задачи Tinklapį sprendžiantį visas Jūsų užduotis Гарантия в течение 6 месяцев 6 mėnesių garantiją Начальная SEO-оптимизация Pradinę SEO optimizaciją
Обучение работе с CMS Apmokymą kaip naudotis turinio valdymo sistema Продуманная навигация Apgalvotą navigaciją Уникальный дизайн Šiuolaikišką dizainą

Tinklapis atvedantis klientus

Vien tinklapio egzistavimas neduoda jokios naudos. Jeigu Jūsų interneto svetinėje niekas nesilankys, kurti jos nėra jokios prasmės. Tinklapis turi netik gražiai atrodyti, bet ir būti optimizuotas paieškos sistemoms. Mes skiriamės nuo kitų tuo, kad tinkalpių kūrimas pas mus vyksta pasitelkiant SEO specialistų pagalba. Jums nereikės ieškoti kitų įmonių, kurioms tektų perdarinėti nekokybiškai sukurtą tinklapį. Jau kūrimo stadijoje atliksime pradinę SEO optimizaciją.

Tam, kad tinklapis pakiltu į "topines" pozicijas turi praeiti laikas. Nelaukite, kol konkrentai aplenks Jus. Užsisakykite kontekstinės reklamos paslauas ir būkite matomi potencialiems klientams iš karto. Mes padėsime organizuoti reklamos kampaniją, parinksime tinkamus paieškos raktažodžius.

Techninis palaikymas

Tinklapio sukūrimas nėra paskutinis žingsinis kelyje į sėkmę. Jo efektyviam darbui reikalingas kokybiškas palaikymas - nuo informacijos atnaujinimo iki lankomumo monitoringo.

Большой опыт Garantijos

Visiems darbams suteikiamos garantijos. Visi nesklandumai ar klausimai išsprendžiami iš karto. Visu aptarnavimo laikotpariu daromos atsarginės duomenų kopijos.

      Высокий профессионализм Tekstų rašymas

Galime padėti rengti arba parašyti už Jus visą reikiamą tekstinę informaciją, parinkti tinkamas iliustracijas. Rašome SEO tekstus, straipsnius ir kitus tekstus naudojamus įmonių reprezentavimui.